BiałaGwiazda napisał(a):

|
W związku z rychłym wycofaniem się Wojciechowskiego ściągnąłbym z Polonii Baszczyńskiego,Jodłowca,Sadloka,Bruno,Wszołka i może Trałke oraz Piątka. Pod względem sportowym również Kokoszka byłby ok.
|
Jodłowiec, jak najbardziej. Reszta - nie warto.