Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13267
Stary 03.05.2012, 10:58
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
W związku z rychłym wycofaniem się Wojciechowskiego ściągnąłbym z Polonii Baszczyńskiego,Jodłowca,Sadloka,Bruno,Wszołka i może Trałke oraz Piątka. Pod względem sportowym również Kokoszka byłby ok.
Jodłowiec, jak najbardziej. Reszta - nie warto.
Odpowiedz cytując