+1. Samobój ze strony Kaczyńskiego, do tego bezsensowny. Szczególnie, że Tymoszenko poszła siedzieć w przybliżeniu za to, co PiS wytyka obecnemu rządowi (działanie wbrew racji stanu przy podpisywaniu kontraktu gazowego z Ruskimi), więc nie widzę sensu z ich punktu widzenia, by jej bronić. Pewnie chciał się postawić jakoś w opozycji do rządu i w tej sprawie, ale wyszło tragikomicznie.
gosc2332 napisał(a):

Bezmyślne podążanie za trendami wyznaczanymi przez polityków zachodnich było do tej pory domeną POwców, tym bardziej dziwne, że Kaczyński, który słusznie zresztą takie zachowania krytykował, teraz postępuje podobnie...