Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16798
Stary 03.05.2012, 10:46
+1. Samobój ze strony Kaczyńskiego, do tego bezsensowny. Szczególnie, że Tymoszenko poszła siedzieć w przybliżeniu za to, co PiS wytyka obecnemu rządowi (działanie wbrew racji stanu przy podpisywaniu kontraktu gazowego z Ruskimi), więc nie widzę sensu z ich punktu widzenia, by jej bronić. Pewnie chciał się postawić jakoś w opozycji do rządu i w tej sprawie, ale wyszło tragikomicznie.

gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
http://wpolityce.pl/wydarzenia/27781...t-nieadekwatne

Może to Ci wyjaśni skąd pomysł bojkotu u Kaczyńskiego
Bezmyślne podążanie za trendami wyznaczanymi przez polityków zachodnich było do tej pory domeną POwców, tym bardziej dziwne, że Kaczyński, który słusznie zresztą takie zachowania krytykował, teraz postępuje podobnie...
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 03.05.2012 o godz. 10:49.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!