Wizard napisał(a):

|
Całkowicie tym razem nie rozumiem Kaczyńskiego, bojkot Ukrainy to też po części bojkot Polski - turniej organizujemy wspólnie i warto o tym pamiętać - tak też 'wryje' się w pamięć całemu światu. Zresztą ten bojkot zalatuje ogromną hipokryzją, a tym brzydzę się jak mało czym. Jakoś Chin nikt nie bojkotował - może i pozycja Ukrainy a Chin jest różna w świecie, co nie zmienia faktu, że mamy tu do czynienia z ogromną hipokryzją zachodu, w czym niestety bierze udział Kaczyński.
|
http://wpolityce.pl/wydarzenia/27781...t-nieadekwatne
Może to Ci wyjaśni skąd pomysł bojkotu u Kaczyńskiego