Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16797
Stary 03.05.2012, 10:46
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Całkowicie tym razem nie rozumiem Kaczyńskiego, bojkot Ukrainy to też po części bojkot Polski - turniej organizujemy wspólnie i warto o tym pamiętać - tak też 'wryje' się w pamięć całemu światu. Zresztą ten bojkot zalatuje ogromną hipokryzją, a tym brzydzę się jak mało czym. Jakoś Chin nikt nie bojkotował - może i pozycja Ukrainy a Chin jest różna w świecie, co nie zmienia faktu, że mamy tu do czynienia z ogromną hipokryzją zachodu, w czym niestety bierze udział Kaczyński.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/27781...t-nieadekwatne

Może to Ci wyjaśni skąd pomysł bojkotu u Kaczyńskiego