Tominho po co Costly w Wiśle

? Bo już kilka razy był przymierzany a po Bitonie ktoś będzie musiał wzmocnić siłe ataku .Zwłaszcza że w ślady Bitona może pójśc jeszcze Małecki,Melikson,Genkow.No i najważniejsze
TOMEK11 mówił że Costly jest wolny.A zawodnicy z kartą w ręku to specjalność Legionisty