Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13265
Stary 03.05.2012, 10:24
Tominho po co Costly w Wiśle ? Bo już kilka razy był przymierzany a po Bitonie ktoś będzie musiał wzmocnić siłe ataku .Zwłaszcza że w ślady Bitona może pójśc jeszcze Małecki,Melikson,Genkow.No i najważniejsze TOMEK11 mówił że Costly jest wolny.A zawodnicy z kartą w ręku to specjalność Legionisty
Odpowiedz cytując