|
Na podglądzie w dekoderze UPC jest inny mecz ale na Polsacie to standard - pisze co innego, nadają co innego. Wierzę informacjom ze strony Wisły że będzie transmisja meczu Wisły i zapuściłem nagrywanie. Tak na wszelki wypadek gdybym z gór nie zdążył ;-)
Раз два трзы, Туск ухади!
|