Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4634
Stary 03.05.2012, 10:12
Na podglądzie w dekoderze UPC jest inny mecz ale na Polsacie to standard - pisze co innego, nadają co innego. Wierzę informacjom ze strony Wisły że będzie transmisja meczu Wisły i zapuściłem nagrywanie. Tak na wszelki wypadek gdybym z gór nie zdążył ;-)
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując