Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20631
Stary 03.05.2012, 09:53
ale znając życie pewnie odejdzie do innego klubu, bo ludzie z zarządu nie ruszą dupska i nie podpiszą z nim jakiegoś uniwersalnego kontraktu.

A co do bazy ona musi być!!!
Legia ją ma i dlatego teraz Wolski i Żyro są w kadrze na euro. Może kilku wiślaków w młodym wieku wyjedzie do innego klubu, ale większość zostanie i będzie z czego wybierać.
Gdyby Cupiał zainwestował w bazę gdy przyszedł do Wisły, to teraz co roku gralibyśmy w LM i zdobywali mistrzostwa wychowankami, a nie Kirmami, czy Nuniezami.
Odpowiedz cytując