piotrek06 napisał(a):

1. Baza jest potrzebna i będzie bo tego wymaga ekstraklasa ale podejrzewam że będziemy mieli minimum które wystarczy do otrzymania licencji
2. najlepszym argumentem popierającym postawę Cupiała jest syn Clebera którego wyszkolenie opłaciła Wisła i którego musi oddać PSV prawie za darmo.
|
pokaz mi info w którym Lucas informuje o przejsciu do PSV ? z tego co przekazywal Cleber mediom , jego syn pragnie zostac w Wisle i w 2-3 lata zadebiutowac w I druzynie. Teraz tylko pilka po stronie Wisly czy utwierdza go w przekonaniu ze warto zostac w Wisle.