|
Ja tak sobie ostatnio myślałem czemu nie spróbować czegoś nowego. Np. ustawienia 3-5-2. Mamy sporo środkowych obrońców na kontraktach plus Głowacki ma przyjść. Na bok kupilibyśmy zawodników którzy potrafią grać i w obronie i w pomocy idealni Dudu z Widzewa i Olkowski z Górnika, obaj solidni w obronie, a i potrafią coś z przodu zrobić. Takim ustawieniem gra kilka drużyn w Serie A np. Juventus i Napoli. Łatwo przejść z defensywy do ofensywy i na odwrót.
Np.:
-------------Pareiko
---Jovanovic--Głowacki--Czekaj
Olkowski--Wilk--Sobolewski--Dudu
--------------Melikson
--------Genkov--Brożek
Przyczym nazwiska to kwestia umowna bo bardziej o ustawieniemi chodzi.
|