|
Palikot niczym Lenin przemawiał,"rząd musi zacząc budowac państwowe fabryki" .Co to za lewica z niego skoro o biedzie przypomina sobie Janusz "wibrator" tylko 1 maja a cały rok opowiada o legalizacji narkotyków i o gejach.....śmiech na sali
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.05.2012 o godz. 10:18.
|