picasso napisał(a):

|
to popowiedz ile zarobiliśmy na Kokoszce?po drugie pierwszy kontrakt zawodnik podpisuje o ile się nie mylę mając 18 lat.może od dziecka trenować u nas a po osiągnięciu pełnoletności kontrakt podpisać np z Amicą.oczywiście pewnie dostaniemy parę groszy za wyszkolenie.ale na prawdę parę groszy.i uwierz mi,że Boguś potrafi liczyć.
|
Dlatego zamknijmy sekcje, rozwiązmy klub bo zawodnik moze odejść. Po co w to sie bawić?!
Po co budować więzienia, jak czasem więzień nam ucieknie?!
Jeśli u bas warunki treningu, nauki, opieki medycznej i mentalnej byłyby porównywalne z tymi na zachodzie to minimalizujemy ryzyko tzw. "ucieczki"
Jak słuchałem Stebleckiego, który mówił o wychowaniu w wierze cracovii to wiedziałem, ze on nigdzie nie ucieknie.
Zreszta cały świat sie myli, a Cupial ma racje. Niedługo będziemy nieliczni nawet w Polsce...