Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7442
Stary 02.05.2012, 23:54
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Mierzejewski? Gra w drużynie vice-mistrza Turcji, zaliczył tam osiem asyst, grał w kratkę (pod względem poziomu i regularności) ale rozegrał tam ponad 30 spotkań w trakcie sezonu, w mniejszym czy większym wymiarze czasowym. Grosicki może i gra więcej, ale gra w słabszym klubie. Brożek to piłkarz o klasę lepszy piłkarsko od Piecha.



Kwestia subiektywna. Trudno powiedzieć, czy pierwszy bramkarz PSV Eindhoven jest gorszy, czy lepszy od Kuszczaka.
Dla mnie jeśli Paweł Brożek nie grał w Trabzonsporze i w Celticu nie powinien być brany pod uwagę. Tak samo jak inni zawodnicy, którzy nie grają w klubach. Wyjazd na EURO ma być nagrodą za poprzedzający sezon w klubie, a nie promowaniem za dawne zasługi. Co do Grosickiego, on w ostatnich miesiącach zanotował spory progres umiejętności w przeciwieństwie do Mierzejewskiego, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei i jest traktowany jako poważny niewypał transferowy - jest bez formy. Choć w ostateczności może spełniać rolę tego 20-21 piłkarza, bo mimo wszystko grał nie raz na pół roku jak niektórzy.

Mnie dziwi, że Kuba, Lewandowski, Piszczek i Szczęsny nie podskoczą Smudzie ws Żewłakowa, ale z drugiej str skoro olali sprawę Orzełka, to nie można się dziwić.
Odpowiedz cytując