Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7438
Stary 02.05.2012, 23:06
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Mozna podsumowac ze jaka piosenka na Euro takie powołania Smudy ,czyli ciszej nad ta trumną.

Przynamniej bylo sie z czego posmiac,a moze dopiero bedzie .....
Jak dla mnie piosenka zajebista, cieszę się, że naród nie podszedł do sprawy "przeboju kadry" poważnie i pokazał tu poczucie humoru. Lepsze kokokoko i trochę folkloru, niż Rodowicz, czy o zgrozo jakiś Feel. Oficjalna piosenka turnieju "dla świata" będzie przecież inna, czyli tradycyjnie nudna komercha.
Odpowiedz cytując