Wojtas napisał(a):

Mozna podsumowac ze jaka piosenka na Euro takie powołania Smudy ,czyli ciszej nad ta trumną.
Przynamniej bylo sie z czego posmiac,a moze dopiero bedzie .....
|
Jak dla mnie piosenka zajebista, cieszę się, że naród nie podszedł do sprawy "przeboju kadry" poważnie i pokazał tu poczucie humoru. Lepsze kokokoko i trochę folkloru, niż Rodowicz, czy o zgrozo jakiś Feel. Oficjalna piosenka turnieju "dla świata" będzie przecież inna, czyli tradycyjnie nudna komercha.