rw88 napisał(a):

Jeśli ktoś mi powie, że Piech jest lepszy [od Sobiecha], to go z czystym sumieniem wysmieje.
|
No to smiej sie. Co to jest w ogole za dziecinny i glupi zwyczaj sie smiac z ludzi, ktorzi maja inne zdanie? Dla mnie jest to tylko dowod, ze tacy ludzie nie potrafia argumentowac i akceptowac zdania innych, no to sie smieja. Coz...
Ja bym wzial takich zawodnikow jak Piech, Makuszewski, Madera, Modelski czy tez Boruc, Majewski i Peszko zamiast niektorych, ale nie dziwi mnie przy takim trenerze. Dziwne tez, ze wszyscy "z zagranicy" (Boenisch, Perquis, etc.) znalezli sie w kadrze.