Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7437
Stary 02.05.2012, 23:02
rw88 napisał(a):Wyświetl post

Jeśli ktoś mi powie, że Piech jest lepszy [od Sobiecha], to go z czystym sumieniem wysmieje.
No to smiej sie. Co to jest w ogole za dziecinny i glupi zwyczaj sie smiac z ludzi, ktorzi maja inne zdanie? Dla mnie jest to tylko dowod, ze tacy ludzie nie potrafia argumentowac i akceptowac zdania innych, no to sie smieja. Coz...

Ja bym wzial takich zawodnikow jak Piech, Makuszewski, Madera, Modelski czy tez Boruc, Majewski i Peszko zamiast niektorych, ale nie dziwi mnie przy takim trenerze. Dziwne tez, ze wszyscy "z zagranicy" (Boenisch, Perquis, etc.) znalezli sie w kadrze.
Odpowiedz cytując