Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7433
Stary 02.05.2012, 22:37
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na naszą kadrę i porównując ją głównie z silnymi rywalami to mamy:

1.dobrych bramkarzy
2. mega chujową obronę
3. słaby środek pomocy
4. niezłych skrzydłowych
5. przecietny/ niezły atak
Mega chujową to może nie, mamy Piszczka, a i Perquis z Wasilewskim grali już na dobrym, europejskim poziomie. Powiedziałbym, że obrona w stosunku do najlepszych jest co najmniej słaba, byłaby w mojej opinii średnia, gdyby nie kiepska sytuacja na lewej obronie. Na pozycji bramkarza w mojej opinii nie tracimy nic, tak samo w przypadku, gdy w ataku nie wypadnie nam Lewandowski. Reszta się zgadza.

Powołanie Matuszczyka to rzeczywiście najbardziej kontrowersyjna decyzja, no ale każdy selekcjoner ma swojego Sibika. A Matuszczyk w kadrze zawsze grał lepiej, niż w klubie.
Odpowiedz cytując