|
Powołania żałosne:
Fabiański, Matuszczyk, Brożek, Boenisch i Sobiech -> nie grają. Ba dodatek Benisz połamany przez rok, ledwo co wszedł do składu Werderu i już im zjebał a Matuszczyk ława w 2 BUNDESLIDZE. Śmiech na sali ale idziemy dalej:
Benisz, Obraniak i Perquis nie znają słowa po polsku a Ojgen Polański nawet nie kryje się z tym, że czuje się Niemcem. Dalej mamy Rafała 'nadaje się do Barcelony' Wolskiego, z którego robi się drugiego Zidane'a a tak naprawdę liczbę dobrych meczy można mu na palcach jednej ręki policzyć (tu nie będe się specjalnie czepiał bo chłop ma potencjał i nich chociaż zobaczy wielką imprezę z bliska). I na sam koniec BEZNADZIEJNI Kamiński i Kucharczyk - jeden popełnia chyba tyle błędów i jest tak samo drewniany jak nasz Czekaj a drugi narazie zajmuje się bardziej profesjonalnym symulowaniem, bo gra w piłkę mu ewidentnie nie wychodzi.
Jeszcze raz powtórzę: śmiech na sali.
|