ta kadra to największa porażka Wisły!! ile jest tam zawodników z byłej albo aktualnej drużyny Białej Gwiazdy?
3

(Błaszczykowski, Dudka, Brożek) Co to ma być? Zawodnicy Wisły zawsze znaczyli na jakości drużyny narodowej. Tylko nasz piękny zarząd zrobił rewolucje kadrową i postawił na obcokrajowców tuż przed Euro i nici z zarobku z transferów do lepszych klubów.
A legia? 6 zawodników...