Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7428
Stary 02.05.2012, 22:19
ta kadra to największa porażka Wisły!! ile jest tam zawodników z byłej albo aktualnej drużyny Białej Gwiazdy?
3 (Błaszczykowski, Dudka, Brożek) Co to ma być? Zawodnicy Wisły zawsze znaczyli na jakości drużyny narodowej. Tylko nasz piękny zarząd zrobił rewolucje kadrową i postawił na obcokrajowców tuż przed Euro i nici z zarobku z transferów do lepszych klubów.

A legia? 6 zawodników...
Odpowiedz cytując