Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7417
Stary 02.05.2012, 21:57
Piłka reprezentacyjna sięgnęła dna,a raczej oprawa całego tego cyrku...to już nawet nie jest poziom piknictwa...
Co to za piosenka?

....FUCK.......

Skład? Zaskoczony jestem Glikiem i Brożkiem. Reszta raczej ok. Plus, że postawili na małolatów. Kamiński, Komorowski itp. Szkoda, że nie ma Czarka Wilka.

Za Fabiańskiego chyba lepiej było wybrać kogoś z dwójki Boruc/Sandomierski...
Ostatnio edytowane przez Vinci : 02.05.2012 o godz. 22:00.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując