Piłka reprezentacyjna sięgnęła dna,a raczej oprawa całego tego cyrku...to już nawet nie jest poziom piknictwa...
Co to za piosenka

?
....FUCK.......
Skład? Zaskoczony jestem Glikiem i Brożkiem. Reszta raczej ok. Plus, że postawili na małolatów. Kamiński, Komorowski itp. Szkoda, że nie ma Czarka Wilka.
Za Fabiańskiego chyba lepiej było wybrać kogoś z dwójki Boruc/Sandomierski...