Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7410
Stary 02.05.2012, 21:44
Jaro1991 napisał(a):Wyświetl post
Śmiech na sali, a nie powołania.
Tak pierd***sz dla zasady, czy może podzielisz się argumentami?
Bo moim zdaniem skład z grubsza okej.
Odpowiedz cytując