Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54964
Stary 02.05.2012, 19:51
Oferta na 1,2 mln euro za Meliksona to śmiech na sali. Przypomina, że jeszcze pewnie z 15% albo i więcej idzie dla Ber Shevy bo oni dosyć mocno o te procenty walczyli także musi być ich sporo.

W tym sezonie naszą grę było ciężko oglądać aż strach pomyśleć jak będzie to wyglądało bez najlepszego zawodnika, jaka będzie frekwencja na stadionie po przebudowie drużyny przez Bednarza. Też jestem zwolennikiem że każdy zawodnik jest na sprzedaż ale za dobre pieniądze i najpierw dogaduję się następce. My mamy już teraz zbyt duży deficyt zawodników aby jeszcze kogoś sprzedawać.

Przypomnę, że Bednarz nie potrafił przez 2 lata ściągnąć środkowego napastnika oraz klasycznej 10, nie sprostał w zdanym wypadku płaczom trenera Macieja Skorży który przez swój pobyt w w Wiśle udzielił setki wywiadów jak to potrzebny jest środkowy napastnik oraz rozgrywający.

Co do przejścia Maora do Standardu to jeśli już miałbym iść zarabiać pieniądze to starałabym się pójść do Rosji, Ukrainy, gdziekolwiek gdzie mi dobrze zapłacą, a nie do ligi która jest podobna do polskiej. Uważam Maora za piłkarza który mógłby sobie dać radę w najsilniejszych ligach świata.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 02.05.2012 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując