Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18894
Stary 02.05.2012, 19:07
Jak pisał wiertar, popatrzcie nie tylko na asysty i gole, ale również na inne aspekty gry Meliksona, robienie przewagi poprzez ściągnięcie na siebie dwóch czasami trzech zawodników czy choćby liczbę stałych fragmentów gry, które mamy dzięki niemu. A że jego podań czy właśnie owych rzutów wolnych nikt nie wykorzystuje, to nie jest jego wina.

Wiadomo, zdarzają mu się momenty słabszej gry czy niecelne podania, ale na Boga, to nie jest Messi.

Jak dla mnie, najlepszy obcokrajowiec w polskiej lidze i basta.

P.S. Jirsak też nie jest zły i podanie ma może nawet i lepsze niż Maor, niestety gra bardzo niestabilnie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując