Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
20655
02.05.2012, 19:05
Ja nawet nie chcę mistrza dla Legii dlatego, że jej nie lubię. Ja chciałbym po prostu zobaczyć, jak Maciek się z 4 miejsca tłumaczy
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain