krzywy napisał(a):

|
jak legła jutro nie wygra to wtedy przed ostatną kolejką będą przed nią trzy drużyny i wtedy choćby skały srały mistrza w stolycy nie będzie i nikt nikomu nie będzie musiał się podkładać ani oddawać.... i niech tak się stanie.
|
No tak, bo Śląsk, Ruch i Korona już swoje mecze powygrywały

Nie zdziwi mnie scenariusz, w którym żaden zespół z walczącej o mistrza czwórki nie sięgnie w najbliższej kolejce po komplet punktów. Pięknie by się to wpisywało w obraz wyścigu ślimaków, jaki obserwujemy w tym sezonie.