Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20654
Stary 02.05.2012, 18:57
krzywy napisał(a):Wyświetl post
jak legła jutro nie wygra to wtedy przed ostatną kolejką będą przed nią trzy drużyny i wtedy choćby skały srały mistrza w stolycy nie będzie i nikt nikomu nie będzie musiał się podkładać ani oddawać.... i niech tak się stanie.
No tak, bo Śląsk, Ruch i Korona już swoje mecze powygrywały Nie zdziwi mnie scenariusz, w którym żaden zespół z walczącej o mistrza czwórki nie sięgnie w najbliższej kolejce po komplet punktów. Pięknie by się to wpisywało w obraz wyścigu ślimaków, jaki obserwujemy w tym sezonie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując