|
IMHO Jirsak jest gorszym, mniej pożytecznym piłkarzem od Maora, ale umie podać dokładnie, na dużą odelgłość i ma oko, potrafi znaleźć miejsce, gdzie rzucić piłkę tak, aby minąć całą obronę. Pod tym względem jest obecnie najlepszym piłkarzem w Wisle i chyba najlepszym od czasów Szymka. Niestety, gdy jest trochę ciasniej, trzeba grać pod presją, zaryzykować, to całkiem niknie.
|