Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18892
Stary 02.05.2012, 18:39
IMHO Jirsak jest gorszym, mniej pożytecznym piłkarzem od Maora, ale umie podać dokładnie, na dużą odelgłość i ma oko, potrafi znaleźć miejsce, gdzie rzucić piłkę tak, aby minąć całą obronę. Pod tym względem jest obecnie najlepszym piłkarzem w Wisle i chyba najlepszym od czasów Szymka. Niestety, gdy jest trochę ciasniej, trzeba grać pod presją, zaryzykować, to całkiem niknie.
Odpowiedz cytując