Widzę, że klakierzy Bednarza zaczynają szturmować forum. Nagle Melikson jest słaby, a Jirsak świetny. Gość, który przerasta jakościowo całą ligę i którego zagrania dały nam poprzednio MP oraz piękną przygodę w pucharach jest be, a gość który notorycznie zawodził, wkurzał kibiców nieporadnością i błędami, cacy.
Jirsak przez całe 5 lat nie rozegrał ani jednego tak naprawdę wartościowego meczu i wiele razy udowodnił, że jest słabiutkim piłkarzem - teraz ma za to dostać nagrodę? Ktoś na głowę upadł?
A bez Meliksona za rok też nie będzie żadnych pucharów, wspomnicie moje słowa. To zbyt dobry i ważny dla drużyny piłkarz. Zamiana go na kolejny absurdalny pomysł Bednarza będzie szczytem głupoty.