|
jak legła jutro nie wygra to wtedy przed ostatną kolejką będą przed nią trzy drużyny i wtedy choćby skały srały mistrza w stolycy nie będzie i nikt nikomu nie będzie musiał się podkładać ani oddawać.... i niech tak się stanie.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|