Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20650
Stary 02.05.2012, 16:46
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Pasuje żeby Tomek Musiał choć raz przestał być obiektywny i załatwił ległą na cacy Należy się jej jak psu buda.
Mowi to kibic zespolu, ktoremu dano w tym sezonie kilka prezentow, niezle

Wam za to zycze byscie sie nie oddali za darmo czy tam za cokolwiek innego w ostatniej kolejce

Bede mial niezla polewe jak Slask jutro wdupi i przyjedzie do Was na ostatni mecz... to trzeba bedzie zobaczyc

Leszek czyha i jeszcze nie jeden moze sie zdziwic.

O Lechii szkoda gadac... mecz ze Slaskiem wiadomo jak sie skonczyl i czemu byl taki wynik, ostatni ich mecz to kpina wiec raczej tam sie nic nie zmienia. Janas chce atakowac...a ja chce zobaczyc atakujaca Lechie.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 02.05.2012 o godz. 16:56.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując