krzywy napisał(a):

|
Pasuje żeby Tomek Musiał choć raz przestał być obiektywny i załatwił ległą na cacy Należy się jej jak psu buda.
|
Mowi to kibic zespolu, ktoremu dano w tym sezonie kilka prezentow, niezle
Wam za to zycze byscie sie nie oddali za darmo czy tam za cokolwiek innego w ostatniej kolejce
Bede mial niezla polewe jak Slask jutro wdupi i przyjedzie do Was na ostatni mecz... to trzeba bedzie zobaczyc
Leszek czyha i jeszcze nie jeden moze sie zdziwic.
O Lechii szkoda gadac... mecz ze Slaskiem wiadomo jak sie skonczyl i czemu byl taki wynik, ostatni ich mecz to kpina wiec raczej tam sie nic nie zmienia. Janas chce atakowac...a ja chce zobaczyc atakujaca Lechie.