Marcin_fan napisał(a):

Już jutro sie przekonasz że będzie inaczej
|
Dokładnie, to samo pytanie, bo robię to samo co kolega leszekpw

. Z tych 3 spotkań paradoksalnie najtrudniej będzie miał Ruch, który sam dla siebie będzie przeciwnikiem, z resztą już przed kilkoma dniami się popisali. Ale z ickami nie wygrają....? Nie, nie, to bajki jakieś
Cytat:
Wiecie, że jutro Legia może być mistrzem? Wystarczy, że wygra z Lechią, Śląsk przegra z Jagą a reszta kandydatów max. zremisuje W tej lidze wszystko jest możliwe
|
A wiesz, że jak jutro z Lechią nie wygracie a Śląsk wygra z Jagą to za przeproszeniem .....a będziecie mieli a nie mistrza ?