Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20644
Stary 02.05.2012, 16:05
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Już jutro sie przekonasz że będzie inaczej
Dokładnie, to samo pytanie, bo robię to samo co kolega leszekpw . Z tych 3 spotkań paradoksalnie najtrudniej będzie miał Ruch, który sam dla siebie będzie przeciwnikiem, z resztą już przed kilkoma dniami się popisali. Ale z ickami nie wygrają....? Nie, nie, to bajki jakieś

Cytat:
Wiecie, że jutro Legia może być mistrzem? Wystarczy, że wygra z Lechią, Śląsk przegra z Jagą a reszta kandydatów max. zremisuje W tej lidze wszystko jest możliwe
A wiesz, że jak jutro z Lechią nie wygracie a Śląsk wygra z Jagą to za przeproszeniem .....a będziecie mieli a nie mistrza ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując