Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8559
Stary 02.05.2012, 15:23
Bogdan81 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.

Z tym że to zarząd dał ciała a nie my jako kibice. Marketing musiał pewnie dostosować się do cen ustalonych przed rundą.

Przyszliśmy w dużej liczbie. Pamiętajmy, że na naprawdę drogie miejsca weszło dużo ponad jedną trzecią wszystkich obecnych na meczu.
A mnie się wydaje, że ten kto miał pójść ten poszedł. Ci którzy iść nie chcieli nie poszli. To czy bilety będą kosztować 10zł w jedną czy drugą stronę nie będzie tu grało roli dla ani jednej ani drugiej grupy. Moim zdaniem to że niektórzy nie chcą iść na stadion a wolą oglądnąć mecz w TV ma kilka innych przyczyn, powszechnie znanych i oczywistych.. więc już nie będę do tego wracał...
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując