leszekpw napisał(a):

Takiej kolejki pewniaków dawno nie było. Ja gram po kursie ako 3.3 trzy spotkania 90% szansa na wejscie moim zdaniem
Cracovia- Ruch 2
Korona- Widzew 1
Lech- Podbeskidzie 1
nie wyobrazam tu sobie innych rozstrzygniec..
|
Już jutro sie przekonasz że będzie inaczej
