Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20641
Stary 02.05.2012, 15:01
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Takiej kolejki pewniaków dawno nie było. Ja gram po kursie ako 3.3 trzy spotkania 90% szansa na wejscie moim zdaniem

Cracovia- Ruch 2
Korona- Widzew 1
Lech- Podbeskidzie 1

nie wyobrazam tu sobie innych rozstrzygniec..
Już jutro sie przekonasz że będzie inaczej
Odpowiedz cytując