Jakkolwiek kibice Legii nie będą sobie tego tłumaczyć to Legia będzie mistrzem żenująco słabym. Taki z cyklu,bo ktoś nim być musi, no to pac, padło na Legię. Ponieważ Legia zdobywa MP od wielkiego dzwonu to nie wypada się z nich śmiać, ani tym bardziej drwić gdy będą starali się wbrew logice i dobremu smakowi udawadniać jaki to mocny i zasłużony mistrz

.