Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54963
Stary 02.05.2012, 14:13
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
On mówił, że przyjechał do Polski aby tutaj się pokazać w europejskich pucharach. A dalej chce grać na zachodzie... parę meczy na wiosnę i na jesieni też było zastawiających w jego wykonaniu.
....
Jeśli ambicją Meliksona jest iść do Standard to... niech idzie. Standard Liege... zachód jak jasna cholera. Żeby to jakiś awans sportowy chociaż był, żeby chociaż puchary tam mieli w następnym sezonie, a tam "bieda" jak u nas w tej kwestii. No ale dostanie pół bańki.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 02.05.2012 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując