domin_czyzyny napisał(a):

On mówił, że przyjechał do Polski aby tutaj się pokazać w europejskich pucharach. A dalej chce grać na zachodzie... parę meczy na wiosnę i na jesieni też było zastawiających w jego wykonaniu.
....
|
Jeśli ambicją Meliksona jest iść do Standard to... niech idzie. Standard Liege... zachód jak jasna cholera. Żeby to jakiś awans sportowy chociaż był, żeby chociaż puchary tam mieli w następnym sezonie, a tam "bieda" jak u nas w tej kwestii. No ale dostanie pół bańki.