|
Melikson jest największą gwiazdą Wisły, zawodnikiem przerastającym nie tylko naszą drużynę, ale całą ligę. Widać to zawsze, kiedy jest w formie. Nie jego wina, że przez kontuzję miał słabszy sezon.
Takiego piłkarza, z takimi możliwościami, nie było u nas w Polsce od wielu lat. Dlatego za sprzedażą go mogą być tylko wrogowie Wisły, zazdroszczący zawodnika, albo kompletni sportowi dyletanci nie zdający sobie sprawy z jego znaczenia.
|