Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18888
Stary 02.05.2012, 14:12
Melikson jest największą gwiazdą Wisły, zawodnikiem przerastającym nie tylko naszą drużynę, ale całą ligę. Widać to zawsze, kiedy jest w formie. Nie jego wina, że przez kontuzję miał słabszy sezon.

Takiego piłkarza, z takimi możliwościami, nie było u nas w Polsce od wielu lat. Dlatego za sprzedażą go mogą być tylko wrogowie Wisły, zazdroszczący zawodnika, albo kompletni sportowi dyletanci nie zdający sobie sprawy z jego znaczenia.
Odpowiedz cytując