kreseq napisał(a):

Obserwuja go, nic wiecej, kazdego naszego kopacza obserwuje multum slabych klubow. Chlopak bedzie mial jeszcze wiekszy wybor. Sprawa tyczy sie bardziej Zyro niz Wolskiego. http://legia.net/wiadomosci,46693-go...noveru_96.html - Jak widac Goal ma nie do konca wiarygodne zrodlo. Sprawa nie jest wcale nowa, i Zyro plus Gol pojawiaja sie w aspekcie tego zespolu bardzo czesto. Wolski raczej okazjonalnie.
Co do Barcelony czy Manchesteru - Dobrze ze tak powiedzial, przynajmniej ma ambicje, nie to co inne "gwiazdki". Grunt to sie przyczepic prawda?
PS: Legia za to ma zamiar sprowadzic Traore, bo cena nie powinna byc wysoka.
|
Grunt to chodzić dwoma nogami po ziemi... I jak cie dziennikarze wypuszczają to nie gadać głupot tylko halucynacje dziennikarskie obrócić w żart. Wtedy to się nikt nie przyczepi. Sorki stary-Wolski jest tak rozwinięty technicznie jak dziennikarsko pismaki np. Faktu.
Gdzie wasz Borysiuk, gdzie superstrzelec Świerczok? Gdzie Sobiech, gdzie Klich

? Są tam gdzie każdy ledwo wyrózniający się gracz ligi polskiej, czyli na łąwie w Bundeslidze! Piszczek wypłynął po 4 latach gry(

?) jako napastnik Herthy, ale wtedy jak sie go przekwalifikowało na obrońcę. Jedyni którzy odnieśli sukces to Błaszczykowski i Lewandowski, tyle tylko że oni byli wręcz gwiazdami jak na ligę polską. A piłkarz Wolski to na razie gwiazdą jest żadną. Ot wyrózniający się grajek na dorobku.