Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4310
Stary 02.05.2012, 13:10
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Obserwuja go, nic wiecej, kazdego naszego kopacza obserwuje multum slabych klubow. Chlopak bedzie mial jeszcze wiekszy wybor. Sprawa tyczy sie bardziej Zyro niz Wolskiego. http://legia.net/wiadomosci,46693-go...noveru_96.html - Jak widac Goal ma nie do konca wiarygodne zrodlo. Sprawa nie jest wcale nowa, i Zyro plus Gol pojawiaja sie w aspekcie tego zespolu bardzo czesto. Wolski raczej okazjonalnie.

Co do Barcelony czy Manchesteru - Dobrze ze tak powiedzial, przynajmniej ma ambicje, nie to co inne "gwiazdki". Grunt to sie przyczepic prawda?


PS: Legia za to ma zamiar sprowadzic Traore, bo cena nie powinna byc wysoka.
Grunt to chodzić dwoma nogami po ziemi... I jak cie dziennikarze wypuszczają to nie gadać głupot tylko halucynacje dziennikarskie obrócić w żart. Wtedy to się nikt nie przyczepi. Sorki stary-Wolski jest tak rozwinięty technicznie jak dziennikarsko pismaki np. Faktu.
Gdzie wasz Borysiuk, gdzie superstrzelec Świerczok? Gdzie Sobiech, gdzie Klich? Są tam gdzie każdy ledwo wyrózniający się gracz ligi polskiej, czyli na łąwie w Bundeslidze! Piszczek wypłynął po 4 latach gry(?) jako napastnik Herthy, ale wtedy jak sie go przekwalifikowało na obrońcę. Jedyni którzy odnieśli sukces to Błaszczykowski i Lewandowski, tyle tylko że oni byli wręcz gwiazdami jak na ligę polską. A piłkarz Wolski to na razie gwiazdą jest żadną. Ot wyrózniający się grajek na dorobku.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 02.05.2012 o godz. 13:17.
Odpowiedz cytując