Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ
Offline
#
18885
02.05.2012, 12:26
Wracając do Sobola, kibice Manchester Utd uhonorowali Roya Keana przyśpiewką naszemu kapitanowi też by się należało
oto przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=IXNBpeV-iwc
Adam Musiał miał ballade Radkowi się też należy jak "psu" buda
grzybson87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybson87
Odwiedź stronę domową użytkownika grzybson87!
Znajdź inne posty napisane przez grzybson87