Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20635
Stary 02.05.2012, 12:03

Kolejni którzy coś kserują z pełną świadomością

rw88 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa rzecz, którą znalazłem przypadkiem. Jeśli to Legia zostanie mistrzem i z Lechią i Koroną wygra bez straty gola, to zostanie najlepszym "defensywnym" mistrzem w historii naszej ligi, tzn. wyrówna rekord Górnika, czyli tylko 16 straconych bramek, z sezonu 1984/1985.
O, to kolejna ciekawostka w kontekście najsłabszego mistrza w historii i prehistorii.

Ale spokojnie - nie dość, że stracimy bramki to zapewne i nie wygramy obu meczów. A może nawet jednego..
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując