7 kotów napisał(a):

Kolejni którzy coś kserują z pełną świadomością
rw88 napisał(a):

|
Ciekawa rzecz, którą znalazłem przypadkiem. Jeśli to Legia zostanie mistrzem i z Lechią i Koroną wygra bez straty gola, to zostanie najlepszym "defensywnym" mistrzem w historii naszej ligi, tzn. wyrówna rekord Górnika, czyli tylko 16 straconych bramek, z sezonu 1984/1985.
|
O, to kolejna ciekawostka w kontekście najsłabszego mistrza w historii i prehistorii.
Ale spokojnie - nie dość, że stracimy bramki to zapewne i nie wygramy obu meczów. A może nawet jednego..