AYALA napisał(a):

no tak, ale jakby nastukał przez 3 sezony ze 40 bramek to byśmy mogli tylko o takim napastniku pomarzyc bo by pewnie trafił do znacznie bogatszego klubu od Nas.
Dudu miał podobny bilans w Belgii a w naszej ekstraklasie troche bramek nastrzelał jakby nie patrząc
|
Dudu w Belgii to 8 bramek miał w pół roku...