Marcin_fan napisał(a):

|
a co dokładnie powiedział ?
|
Tak w skrócie, że baza kosztuje 20 mln i z tego powodu nie jest to opłacalne, bo w żaden sposób się nie zwróci. Wolą szukać młodych, zdolnych w niższych ligach i dlatego mają super skautów - Kuźba, Żurawski.