|
jak można pisać o chłopaku co ma 21 lat że to szrot ? Szrotem moze być 30 latek a nie młody materiał na piłkarza który można ociosac. Marcelo jak przychodził do Wisły tez był okreslany mianem szrota, pamiętacie zestawienie stoperów z ligi brazylijskiej gdzie miejsce naszego grajka bylo poza pierwszą "40" ?
A co do w/w wywiadu Piechniczka, to przeciez wszystko wcześniej potwierdził Skorża, wiec nic nowego tutaj nie przedstawiono.
p.s
Ale i tak najbardziej mnie bawią teksty niektorych po spowiedzi kata w Lidze+Extra....vide "teraz bedzie srodek tabelu itp itd" Przed sezonem nikt Ruchu czy Korony nie podejrzewał o grę w piłke...a jednak sie dało. Wzsystko zerwyfikuje liga, to ze sklad moze byc zlozony z samych gwiazd w ekstraklasie nic nie gwarantuje...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|