Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54938
Stary 02.05.2012, 10:33
A ja uważam że szukanie w takim własnie Hondurasie czy Kostaryce ma sens. Poza szukaniem oczywiscie w niższych ligach w Polsce. Myślę że ten region jest mniej oblęzony przez skautów z potężnch klubów z Europy z którymi nie mamy szans. Oni glównie siedzą w Brazylii i Argentynie i Honduras mogą mniej obserwować.

Zresztą o czym mowa, to tylko doniesienie. A czy ktoś widział z nas tego piłkarza w grze?
Ale powtórzę, kierunek poszukiwań wg mnie dobry.

BTW
Szrot to piłkarz wiekowy po przejściach z kartą na ręku który już nie ma wartości żeby go kupić/odsprzedać ale ma jakąś (lepszą, gorszą) warość użytkową. Taki młody piłkarz (21 lat) który gra jeszcze w jakiejś reprezentacji olimpijskiej swojego kraju szrotem nie jest. On może być niewypałem transferowym jak tfu tfu Jirsak. Szrot to Lamey - za którego (z racji samego wieku) nikt by nam nic nie zapłacił. Ale jeszcze może pokopac na jakimś poziomie piłkę. (U niego to problem jest nie ze słabą grą a z grubo za dużym kontraktem w stosunku do gry). Proszę o własciwe używanie terminu szrot
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 02.05.2012 o godz. 10:47.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując