A ja uważam że szukanie w takim własnie Hondurasie czy Kostaryce ma sens. Poza szukaniem oczywiscie w niższych ligach w Polsce. Myślę że ten region jest mniej oblęzony przez skautów z potężnch klubów z Europy z którymi nie mamy szans. Oni glównie siedzą w Brazylii i Argentynie i Honduras mogą mniej obserwować.
Zresztą o czym mowa, to tylko doniesienie. A czy ktoś widział z nas tego piłkarza w grze?
Ale powtórzę, kierunek poszukiwań wg mnie dobry.
BTW
Szrot to piłkarz wiekowy po przejściach z kartą na ręku który już nie ma wartości żeby go kupić/odsprzedać ale ma jakąś (lepszą, gorszą) warość użytkową. Taki młody piłkarz (21 lat) który gra jeszcze w jakiejś reprezentacji olimpijskiej swojego kraju
szrotem nie jest. On może być niewypałem transferowym jak tfu tfu Jirsak. Szrot to Lamey - za którego (z racji samego wieku) nikt by nam nic nie zapłacił. Ale jeszcze może pokopac na jakimś poziomie piłkę. (U niego to problem jest nie ze słabą grą a z grubo za dużym kontraktem w stosunku do gry). Proszę o własciwe używanie terminu
szrot 