Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
10
02.05.2012, 10:31
Lepiej przesunąć Jirsaka do przodu i zagrać 3-4-3(3 DP). Liczę na błyski Ilieva i Meliksona + jakaś bramka Genkova aby zagrał w reprezentacji. Transmisja meczu na Polsat Sport HD i w MultiLidze
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls