Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20634
Stary 02.05.2012, 10:31
Ciekawa rzecz, którą znalazłem przypadkiem. Jeśli to Legia zostanie mistrzem i z Lechią i Koroną wygra bez straty gola, to zostanie najlepszym "defensywnym" mistrzem w historii naszej ligi, tzn. wyrówna rekord Górnika, czyli tylko 16 straconych bramek, z sezonu 1984/1985.
Odpowiedz cytując