|
Aby uściślić. Meliksona uważam za dobrego grajka na naszą ligę ale przeciętnego w skali Europy. Nigdzie nie pisałem,że jest super hiper, sugerowałem tylko aby poczekać co najmniej sezon z jego oceną. No i sezon mija i już co nieco można o nim powiedzieć. lTyle w tym temacie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|