Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54926
Stary 02.05.2012, 08:11
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Co do szkolenia to chyba znamy już zdanie nadprezesa - o to kawałek wywiadu z Piechniczkiem :
Niestety Cupial złe myśli. Takie prawo jest na całym świecie, a On sie o to burzy. Nikt tego nie zmieni, a On i Wisla beda na tym tylko tracić.
Trzeba dzieciaki szkolić i wychowywać w wierze Wislackiej, wtedy mało który sobie pójdzie w wieku 17 lat gdzie indziej. Trzeba przywiazywac człowieka emocjonalnie do klubu, wtedy honor i chęć gry w ukochanej Wiśle beda ważniejsze niż 3cia drużyna Interu czy Borussi.

Zreszta jak u nas byłyby warunki do szkolenia i nauki za 25 mln zł, to rodzice wcale chętnie nie piszczaliby nastolatków na zachód. Jak poziom szkolenia u nas byłby zbliżony.

Działanie Cupiala jest dziwne. Przychodzi mi do glowy takie porownanie: Po co budować więzienia, jak czasem jakiś więzień z nich i tak ucieknie?!
Odpowiedz cytując