Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54918
Stary 01.05.2012, 22:36
Bednarz to nieodpowiedni na to stanowisko człowiek, co potwierdził tylko swoimi durnymi wypowiedziami. On działa albo chce działać, ale jest do tego zbyt głupi i tępy. Szkoda tylko, że SV nie będzie u nas pracował. Może nie jest cudotwórcą, ale zawodników na odpowiednim poziomie (Melikson, Iliev, Pareiko)potrafi sprowadzić. No cóż, zobaczymy kogo sprowadzi nam łysa pała Marian Paździoch.
Odpowiedz cytując