Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25472
Stary 01.05.2012, 21:31
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Mógłby mi ktoś powiedzieć w najprostszy możliwy sposób jak zrobić filmik na YT a potem go zamieścić.
W Windows7 masz Windows Live Movie Maker, zrobisz nim wszystko włącznie z umieszczeniem
filmiku na youtube.
Program prosty i czytelny, efekty edycji zobaczyć można w trakcie pracy.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując