wiślak 86 napisał(a):

|
Mógłby mi ktoś powiedzieć w najprostszy możliwy sposób jak zrobić filmik na YT a potem go zamieścić.
|
W Windows7 masz Windows Live Movie Maker, zrobisz nim wszystko włącznie z umieszczeniem
filmiku na youtube.
Program prosty i czytelny, efekty edycji zobaczyć można w trakcie pracy.