Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.05.2012, 20:13
Cytat:
PS Chcę dalej Jirsaka na prawej obronie, bo szczególnie w ofensywie fajnie wygląda teraz.
W ofensywie fajnie, ale jak przyjdzie bronić, już tak różowo nie będzie. Dwa poważne błędy wczoraj, raz co asekurował piłkę i w końcu stracił, druga co Saidi wyszedł prawie sam na sam, na samym początku pierwszej połowy.
Odpowiedz cytując