Cytat:
|
PS Chcę dalej Jirsaka na prawej obronie, bo szczególnie w ofensywie fajnie wygląda teraz.
|
W ofensywie fajnie, ale jak przyjdzie bronić, już tak różowo nie będzie. Dwa poważne błędy wczoraj, raz co asekurował piłkę i w końcu stracił, druga co Saidi wyszedł prawie sam na sam, na samym początku pierwszej połowy.