Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54914
Stary 01.05.2012, 20:00
Bardzo dobrze, że nie będzie Pazdana. Ten piłkarz nie prezentuje sobą żadnej jakości.

A Bednarz robi to, za co mu płacą - ściąga na siebie wszelkimi możliwymi sposobami niechęć i nienawiść kibiców. On będzie tym złym, tym, na kogo polecą gromy, a Cupiał tradycyjnym nieskazitelnym jeźdźcem na białym koniu. Podjął się roli i jak widać dobrze mu z nią. W końcu, jak wiadomo dla kasy każdy może być szmatą.

Ja nie mam dla niego żadnego szacunku za to, za bezrozumne ruchy w trakcie rundy i chamskie potraktowanie poprzedników, ale nikogo to nie obchodzi, a jego samego najmniej. Dopóki kasa na koncie będzie się zgadzać, "mecenas" przełknie wszystko. W końcu tyle sobą prezentuje, że gdyby nie kolejny kaprys Cupiała, nadal siedziałby na bezrobociu. Taki z niego specjalista.

I tak, jeśli zafunduje nam od nowego sezonu Wisłę bez Ilieva, czy Meliksona, za to z nowymi Brudami, trybuny całkiem się wyludnią. Bo żaden Brud czy nawet Brożek nie przyciągnie "zwykłych kibiców" vel pikników na stadion. Na meczach będzie tylko garstka ultrasów rajcująca się nazwiskami wychowanków i tyle. Sponsorzy też będą dalej niż bliżej. Jak wszędzie na świecie.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 01.05.2012 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując