Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 01.05.2012, 19:59
labtec napisał(a):Wyświetl post
poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem

podbijam prośbę





-----------


Odchodzą z klubu:

Petra
Erin
Ewelina
Nicole
Milka
Anke



czyli jak dobrze widzicie, pierwsza szóstka odchodzi z Krakowa.

Może w klubie doszli do wniosku, że grając Czarnecką, Lecią, Śnieżek, Dabović i nawet Ćwiękową można grać w play offach o mistrza
Odpowiedz cytując