labtec napisał(a):

|
poproszę kontakt priv fotoreporterów oraz osoby prywatne, które były wczoraj pod halą na ranem
|
podbijam prośbę
-----------
Odchodzą z klubu:
Petra
Erin
Ewelina
Nicole
Milka
Anke
czyli jak dobrze widzicie, pierwsza szóstka odchodzi z Krakowa.
Może w klubie doszli do wniosku, że grając Czarnecką, Lecią, Śnieżek, Dabović i nawet Ćwiękową można grać w play offach o mistrza