Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 01.05.2012, 19:23
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
W jakim celu ma grac Biton jak za miesiac juz go nie bedzie...
Za miesiąc? A do czego on będzie potrzebny Wiśle za tydzień?
Sparing - my potencjalnie silniejsi, oni bardziej wypoczęci.
Czyżby remis?
Odpowiedz cytując