Temat
:
[29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
7
01.05.2012, 19:23
63.5 Kg
napisał(a):
W jakim celu ma grac Biton jak za miesiac juz go nie bedzie...
Za miesiąc? A do czego on będzie potrzebny Wiśle za tydzień?
Sparing - my potencjalnie silniejsi, oni bardziej wypoczęci.
Czyżby remis?
arti